DANIŞMANLIK

Bireysel Randevu Talebi:

Tek seans ücreti : 150 TL

Danışmak istediğiniz konuyla ilgili, istediğiniz zaman randevu talebinde bulunabilirsiniz. Her randevu talebiniz 1 saatlik görüşme seansını içermektedir. Birebir canlı olarak gerçekleştireceğim seansta, sorularınıza ışık tutarak sizi yönlendirecek ve konuyla alakalı sizi bilgilendireceğim. Seans süresince not almak için lütfen randevu saatinizde not defterinizi de hazır ediniz.

Tek Seans – Randevu Al >>>

 

Aylık Randevu Talebi:

Aylık seans ücreti : 400 TL

Danışmak istediğiniz konuyla ilgili, istediğiniz zaman randevu talebinde bulunabilirsiniz. Randevu talebiniz, aylık olarak düzenlenir ve bir ay içerisinde 4 seans (haftada bir görüşme şeklinde) gerçekleştirilir. Her seans  1 saatlik görüşme seansını içerir. Toplamda 4 seans, 4 saatlik görüşme gerçekleşmiş olur. Birebir canlı olarak gerçekleştireceğim seansta, sorularınıza ışık tutarak sizi yönlendirecek ve konuyla alakalı sizi bilgilendireceğim. Seans süresince not almak için lütfen randevu saatinizde not defterinizi de hazır ediniz.

Aylık Seans – Randevu Al >>>

 

 

Özel Soru İlet:

Özel Soru ücreti : 50 TL

Kişisel problemlerinizi veya aydınlatmakta güçlük çektiğiniz sorularınıza karşılık, net ve tatmin edici açıklıkla alacağınız detaylı cevabı içerir. Sosyal medya veya benzeri kanallardan iletmiş olduğunuz sorulara, ne kadar cevap vermeye çalışsam da yeterli derecede bilgi alışverişi olmadığından yada kısıtlı olduğundan dolayı, genel cevaplar vermekteyim.

Özel soru göndererek, kişisel olarak yöneltmek istediğiniz soruları detaylıca yazma şansınız olacak. Ayrıca kişisel yaşamınızdan da bahsederek, benim daha fazla bilgi sahibi olmamı sağlayabilecek siniz. Sorunuzu ve detaylarını uzun bir şekilde yazmanızı isteyerek, çözüm odaklı en iyi cevabı sizlere iletmiş olacağım.

Özel Soru – Soru Al >>>