Fuat Ö – Arkadaşı İle Buluşma Başarısı

Selamlar sayin Ercan Bey,

Video ve açıklamalarınızı zaman zaman takip ediyor ve istifade etmeye çalışıyorum.

Bu konular ile yaklaşık 1.5 yıldır internet ve 1 – 2 kitap sayesinde değişim için çalışmalar yapmaya çalışıyorum.

10 larca kişiyi de sizi takip ettiğim gibi takip ettim.. Fakat belki dinamik ve genç yaşınızın verdiği duruluk belki de anlatım ve açıklamalarınızda ki samimiyet ve katkı olabilme tavrınız sizi samimi bulmama neden oldu.Bu sebepten dolayı belki calismalariniza örnek ya da ışık teşvik etmesi acısından aşağıda sizinle basimdan geçen bir hikayeyi paylaşmak istiyorum..Bu hikaye benim için önemli belki de bir çok danışman desteği ya da bir çok kitap okumam dan daha faydalı olarak bana ışık tuttu ve beni hızlandırdı..

Asıl problemim kendimi hiç bir dönem ekonomik güce sahip birisi olarak göremedim inanamadım ve sürekli iş kur kapat modeli şeklinde, destek alma şeklinde hayatim devam etti.  Çözümü bulmuş değilim fakat basimdan geçen bu hikaye sistemin çalıştığının bir kanıtı diye düşünüyorum… Ben istediğim sonuca ulaşamasam da belki danışmanlarınıza fayda olur belki de sizin çalışmalarınızda önemli bir yer tutar.. Bir çok youtuber danışman Üzerind e bunu size anlatmaya layık gördüm sizi..

 

Konu : sizin açıklama ve yazılarınızda zihni öyle olduğuna inandır ve gerçekleşmesini bekle “başlığı altında açıklanabilir…

Hikayem :

Bir cuma namazı vaktinde camiye girdim , hocanın sohbeti devam ediyor.Disarisida soğuktu.. içeride boş yerlerden istifade etme adına arayış..

Bir yer buldum ve oturdum fakat hareket etme imkanım yok gibiydi..

Sonra arkaya baktığımda 10 yıldır girmediğim çok sevdiğim bir arkadaşım 2 sıra arkada duruyordu.. Ismi turgay onu gördüm fakat o beni fark etmedi..

 

Zihnimde şu tanım oluştu. Sohbet ve namaz biter ve biraz daha hızlı olup çıkmadan onu yakalar ve sohbet ederiz.Bu durumdan sevinç de hissettim..

Ortalama sohbet dua namaz 30 dk kadar sürdü.. Fakat kalbimde hep şu durdu.  10 senedir girmediğim arkadaşım orada ve namaz çıkışında sohbet edebileceğiz..

Derken namaz bitti ayağı kalktım, kapıya doğru ilerlerken bir kaç sıra önünde dışarı doğru devan ediyor.. Tam yaklaştım selam vericem kendimi belli edeceğim baktımki bu Turgay değil..ona benzeyen bir başkası..

Ve o şekilde o anda olayı unuttum hafif tebessüm ettim ve evime geçtim.. Bununla ilgili birşey düşünmedim..  Onu benzetmiş olmam üzüntü ya da yokluk yaratmadı . Zihnimde namazdaki kişi turgay diye kaldı..

Ertesi günü görme imkanımız güç olduğunu bildiğim turgay başka bir yerde gördüm….

GERISI ESKI DOST DETAYI😊😊

 

 

Sevgili Ercan Bey,

Burada ben şunu anladım..

Zihnimi kandırmıştım, ve tüm enerji sistemleri benim için çalıştı ve Tugayı karşıma çıkardı..

 

Bunu herşey için yapacagimi düşündüm..

He basarili olamıyorum karışık bir durumdayım fakat bu olayı deneyimledim..

Umuyorum ki sana ve çalışmalarına belki de danışanlarina iyi bir örnek olarak sana katkılar sağlamış olurum..

Basari afiyet ve mutluluğunun heran artması dileklerimle…

 

Fuat ö.

Istanbul camlica..

 

 

Paylaşım