HAKKIMIZDA

İnsanların, daha huzurlu ve daha mutlu yaşayabilmelerini sağlamak amacıyla oluşan bu platform, her kesime hitap edebilecek düzeyde anlatımlarla, yeni bilgi ve düşünce anlayışını paylaşma arzusu içinde oluşturulmuştur. Bu güne kadar anlatılan doğru bildiğimiz yanlışlıkları düzeltmek ve farklı bir yaşam penceresi sunma gayreti içerisindeyim. Her hangi bir siyasi görüşüm yoktur, her hangi bir mensuba, kuruma veya kuruluşa bağlı değilim. Tamamen kendi hür iradem ile kendi görüş ve düşüncelerimi paylaşıyorum.

Güncel olayları takip ederek, gün yüzüne çıkmayan veya üstü kapatılan bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Kötü hissettiren, negatif duygularla oluşturulmuş haber ve içeriklere kesinlikle yer verilmemektedir. Takip ettiğiniz konuları okudukça, keyif alarak bilgi edineceğinizi düşünüyorum. Bunun için özveri ve dikkatle çalışıyorum. Kuantum Dünyasına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok minnettarım. Güzel ve mutlu bir hayat dileği ile…

Merak ettiklerinizi iletişim bölümünden mail yolu ile bize sorabilirsiniz. Her türlü görüş ve önerilerinizi dikkate alacağımızı bildiririz.