İsmail Y. – Aşk Hayatındaki Başarısı

Ben uzunzamandır çekim yasasını ve pozitif düşünceyi iyi bilen ve bu konuda kendisini geliştiren biriyim. Hep pozitif düşünmeye çalışırım olaylar karşısında. İstediğim şeylerin bazıları gerçekleşti ama asıl istediklerim yani büyük şeyler henüz gerçekleşmedi ama bu site sayesinde nerelerde yanlış yaptığımın farkına vardım o yüzden tüm bu yazılarınız için sonsuz teşekkürler.

Benim başımdan 1sene önce geçen başarı hikayesini paylaşmak istedim. Diğer arkadaşları da yazmaları konusunda umarım cesaretlendirir. Küçük büyük başarı fark etmez başarı başarıdır.  🙂 Ben bir kızı çok seviyordum ama açılamıyordum. Her gün durakta görüyor hatta aynı otobüsle üniversiteye gidiyorduk. Çok çekingen birisiyim özellikle yeni tanışacağım kişilerde. Bu kızın sevgilisi yoktu ama sonra bu kız birisiyle çıkmaya başladı. O kişide benim en yakın arkadaşımdı. Ama arkadaşım bilmiyordu benim o kızı sevdiğimi. Benim en kötü zamanlarımın başlangıcıydı adeta. Sonra kuzenimin tavsiyesiyle çekim yasası kitabını okudum. Bu kitaptakilerin aynısını uygulamaya karar verdim. Her gün hayaller kurudum kafamdan. Bol bol yalnız kaldım ve olacağına gerçekten inandım. Sanırım yanlış hatırlamıyorsam iki ay sonra bizim bölüme sadece sınavlara giren bir kız geldi. O kadar kişi içinden benimle tanıştı ve konuşmaya başladık derslerden. Çok tatlı bir kız dedim içimden ama aklıma hiç onunla birlikte olacağım gelmemişti inanın ki. Daha ilk günden sınavlar için telefonlarımızı birbirimize verdik. Akşamları bile mesajlaşıyorduk sonra bir baktımki tamamen ayaklarım yerden kesilmiş ve onu düşünmeden yapamıyorum. Pozitif düşünceninde gazına gelerek açıldım ve çıkma teklif ettim. ve tabiki oda kabul etti. Şimdi hala birlikteyiz ve çok mutluyuz. İşte benimde böyle bir anım var arkadaşlar. İyiki o kızla olmamış diyorum. O kız da şimdiye kadar 3 sevgili değiştirdi ve şimdi yalnız. Umarım oda gerçek aşkını bulur 🙂

Kısaca arkadaşlar yeterki isteklerinize gönülden bağlanın ve gönülden isteyin. Onun hakkında hep pozitif düşünün mutlaka istekleriniz gerçekleşecektir. Herkese bol selam olsun.

Sizde kendi hikayenizi paylaşın… Hikayenizi paylaşmak için lütfen tıklayınız.

Paylaşım