Önce Zengin Ol

Hayatımıza istediğimiz gibi yön verebiliyoruz. İstediğimizi seçip, dilediğimiz şekilde yaşayabiliyoruz. Bu yüzden hayatımızın en küçük zerresinden bile biz sorumluyuz. Kendimiz için iyi şeyler seçip yaşamak, bizim olduğu kadar, herkesin ortak hayalidir.

Sevdiğiniz şeyleri yapmaya devam edin, sizi mutlu eden şeyleri. Dilediğiniz kitapları okumaya devam edin yada sevdiğiniz müzikleri dinlemeye… Hayat sevgi üzerine kurulmuş ve mutlu bir yaşam sürmeniz için gerekli her şeyi size sunan yaratıcı bir kaynaktır. Siz bu kaynaktan istediğiniz her şeyi almakta özgürsünüz. Bu kaynak sizin duygularınızla iletişime geçerek size, istediklerinizi sunmak için harekete geçer. Herkes bolluk ve bereket içinde bir yaşam ister ama nasıl isteyeceklerini bilmedikleri için çoğu kişi, istediği hiçbir şeyi elde edemez. Bolluk ve bereket dünyası, birçok kişi için yokluk ve yoksulluk deryası halini almıştır.

Kendinizi geliştirme gayreti içinde olmanız, takdire layıktır ve bu istek sizde çoğalarak, daha farkında bir hayat yaşayacağınız bilgilerle donanmanızı sağlayacaktır. Her konuda bilgilenmek ve gelişmek, ne kadar iyi olsa da ve size farklı bakış açılarıyla, farklı ufuklar açsa da öncelikli adımınız Zengin Olmak olmalıdır. Çünkü siz önce zengin olursanız, gelişim ve değişiminiz için kendinize daha çok zaman ayırabilir, gerekli materyalleri satın alabilir ve gerekli gezileri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Önce Zengin Ol

Hayatınız sınırsız bir bolluk içinde, belki şuan bunu kendi inanç ve düşünce yapınızdan dolayı göremiyorsunuz. Hangi durum içinde olursanız olun bu değişmez. Çünkü yaşam sevgi temelli, bolluk ve bereket üzerine kuruludur. Hayatınızı geliştirmek, değiştirmek ve mutlu bir yaşam sürmek için ilk adımınız ve ilk çabanız Zengin Olmak üzerine olmalıdır.

Zenginlik herkes için eşit koşullara bağlıdır. Sadece daha zeki insanlar zengin olurlar diye bir kural yoktur veya sadece erkekler zengin olabilir diye de bir kural da yoktur. Herkes aynı yolla zengin olurlar, fakat zenginlik insanlara farklı yollardan gelir. Zengin insanlarla, fakir insanlar arasında inanılmaz şekilde düşünce farklılıkları vardır ve aslında bu farklılıklar zenginlik ve fakirlik arasındaki ince çizgilerdir.

Nerede yaşadığınızın yada kaç yaşında olduğunuzun hiç bir önemi yoktur. Hatta hangi işi yapıyor olduğunuzun bile önemi yoktur. Zenginlik herkesin rahatlıkla erişebileceği bir deneyimden ibarettir. Evrenin sınırsız zenginliğini asla tüketemezsiniz. Herkese yetecek oranda para ve dengi şeyler daima vardır. Bu tür şeylere ihtiyaç çoğaldığında ise para ve dengi şeyler daha fazla yaratılır. Yeter ki siz doğru şekilde isteklerinizi almaya açık olun.

Önce zengin olursanız; kendinize ayırdığınız zamanınız çoğalır, istediğiniz şeyi anında satın alıp amacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz, uzak yerlere istediğiniz zaman seyahat edebilir, çevrenize istediğiniz oranda destek olabilirsiniz. Sesinizi daha çok kişiye duyurabilir ve kendi hayallerinizin peşinden daha rahat gidebilirsiniz.

Siz bu dünyaya para kaygısı çekmek için gelmediniz. Yaşadığımız dünya da para önemli bir yere sahip ama paranın da bir enerjiden ibaret olduğunu ve o enerji alanını da sizin rahatlıkla kontrol edebileceğinizi unutmayın. Siz bolluk ve bereketi yaşamak için buradasınız, istedikleriniz size bolca sunuluyor ama maalesef siz hala isteklerinizi yanlış bir yolla dile getirmeye devam ediyorsunuz. Artık öğrenmenin de ötesine geçmenizin zamanı geldi, artık öğrendiklerinizi hayatınızda uygulamaya başlamalısınız. Eğer bildiklerinizi hayatınıza uygulayarak yaşamıyorsanız, aslında o bildiklerinizin de hiç bir önemi kalmıyor. Önemli olan tek şey, öğrendiklerinizi ne oranda hayatınıza geçirebildiğiniz.

Diğer elimizdeki güç yazılarımıza göz atmak için lütfen tıklayınız.

Paylaşım