Para Faktörünü Kaldırın

Yaratımlarınız’dan Para Faktörünü Kaldırın

Hayatımızdaki şartları en iyiye dönüştürmek ve isteklerimize kavuşma aşamasında; eski inanç kalıplarımız yüzünden, yaratımlarımızın engellendiği durumlar için, kendi kurallarımızı veya bu yolda işimize yaramayan düşünce ve inançları ortadan kaldırmak/yok saymak/değiştirmek oldukça işimize yarayacaktır.

Yaratımlarımızın gerçekleşmesi için; sahip olma duygusunun ve inancının ortaya çıkarmış olduğu frekansların ve bu frekansları beslemek suretiyle yaymayı sürdürdüğümüzde, hayatımızdaki mucizelere tanık olur ve isteklerimizin gerçekleştiğine şahit oluruz. Bu deneyim muazzam derecede mutluluk ve huzur veren bir deneyim olmakla birlikte, hayata karşı yaşam sevincini de canlandıran ve her şeyi sevgi ile beslediğiniz bir dünyanın kapılarını açan bir deneyim haline dönüşecektir. Dışarı kavramlarının tamamen yok olduğu, içinizden yayılan enerjinin (hayat enerjisinin) önemini kavradığınız, muhteşem gücün sizden yayıldığını hissedeceksiniz.

Yaratımlardan söz etmişken, birçoğumuzun yaratım konusunda hala sınırlı düşüncelere sahip olduğunu görüyorum. Hayal gücümüzün sınırsız olduğunun farkındayız ama yaratım gücümüzü kullanmaya geldiğinde, istemekten çekinir oluyoruz. Bunun başlıca nedeni; hala istediğimiz şeylerin para yoluyla geleceğine olan inancımızdan kaynaklanıyor. Eğer yeterince param yok ise bunu veya şunu isteyemem çünkü onlar yeterince pahalı şeyler ve bunların bana gelmesi için yeterince zengin olmuş olamam gerekir. Yaratım gücünüzün ve enerjinizin tamamen hangi yöne doğru kaydığını görebiliyor musunuz? Zaten böyle bir beyanda bulunduktan sonra da, evrenin en güçlü yasası olan Çekim Yasası da dileğiniz benim için bir emirdir diyecek ve sizi düşündüğünüz ve hissettiğiniz şekilde daha çok kalmanızı sağlayacak durumların yaratılmasına sebep olacaktır.

İsteklerinizde Özgür Olun

Eğer yaratımlarınız esnasında para olgusu yüzünden istemekten çekiniyorsanız ve ya istekleriniz üzerinde negatif bir enerji yarattığını düşünüyorsanız, o zaman sizde para faktörünü ortadan kaldırın. Nasıl mı? Şöyle ki; istediğiniz şey lüx bir otomobil olduğunu var sayalım. Eğer bu otomobilin hayatınızın bir parçası olmasını istiyorsanız, onunla ilgili düşünceler ve olumlu hislerle hayatınıza davet edin. Bunu yaparken fiyatına hiçbir şekilde odaklanmayın ve parasal bir değeri olduğunu tamamen aklınızdan çıkarın. Onu sadece bir enerjinin form almış hali olarak düşünün ve onu hayatınıza çekmek için onun frekansında yayın yapmanızın yeterli olacağını düşünün. Aslında zaten gerçekte olan şey de budur. Aslında isteklerimiz ile aramıza para faktörünü sokan bizleriz. Yaratımların hiç biri para karşılığında gerçekleşmiyor ya da evren sizden istekleriniz karşılığında bir bedel ödemenizi beklemiyor. Düşünceleriniz ve hisleriniz doğrultusunda verdiğiniz şeyleri geri alıyorsunuz. Bu yüzden sahip olmak istediklerinize karşı fiyat etiketleriyle yaklaşmayın, daha çok doğrudan onu deneyimlerken ve hayatınızın bir parçasıymış gibi görün. Kısa süre içerisinde de zaten sizin olduğunu göreceksiniz.

Diğer bilinçli yaşam konularımıza göz atmak için lütfen tıklayınız.

Paylaşım