Sahip Olduklarımız İçin Şükretmek

Hayatımızı olduğundan daha iyi bir seviyeye getirmek istiyorsak, muhakkak şükretmenin önemini anlamamız gerekir. Yaratımlarımız düşünce ve hislerimiz vasıtasıyla gerçekleşir. İstediğimiz şeyleri düşünüp, onunla ilgili güzel hisler beslememiz, bize isteğimizi getirecektir. Bütün bu güzelliklerin yanında çok etkili bir etken daha var, oda ŞÜKRETMEK. Sahip Olduklarımız İçin Şükretmek istediğimiz şeylerin bize gelmesini daha da hızlandırır.

Her gün ama her gün sabah uyandığınızda şükretmek, günün geri kalanında sizi üst seviye bir motivasyonla pozitif alanda tutacaktır. Şükretme alışkanlığı kazandığımızda, kısa sürede sahip olduklarımızın daha iyilerini hayatımıza çekmeye başlarız. Her ne olursa olsun, üzerinde şükrettiğin o şeyle ilgili, seni daha çok mutlu edecek şekilde yenilerini ve daha fazlasını hayatına çekersin. Evren işleyişi itibari ile odaklandığın şeyleri, çoğaltarak daha da fazlasını deneyimin haline getirir. Her sabah şükretmek, mumnuniyet duyma duygusu ile hayatına daha çok memnun olacağın şeyleri kendine çekmen anlamına geliyor.

Evren, memnun ve mutlu olduklarını sana çoğaltarak getirmek zorunda, aynı şekilde memnun olmadığın ve mutsuz olduğun şeyleri, sana çoğaltarak getirmek zorunda.

Eğer bir şeyin daha iyisini istiyorsak, tek yapmamız gereken şey, şuan elimizde olana şükretmek ve memnuniyet duygularını yaymak. Siz elinizdekine şükrettikçe daha iyisine kavuşacaksınız. Hayatımızda temel prensip haline getirmemiz gereken şeyler yakınmak yerine, şükretmek olmalıdır. Şükretmenin muazzam bir gücü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sahip Olduklarımız İçin Şükretmek bolluk bilincine de geçmek anlamına geliyor, yani hayatınızda bolluk ve bereket yaratımını da oluşturmuş oluyorsunuz. Zenginlikte tamamen şükürden geçer.

Yaratım süreci ile ilgili yazımızı okumak için tıklayınız.

Paylaşım