Sihirli Yolculuk

Hayatımızı istediğimiz gibi yaşayabilmek için var gücümüzle çalışıp dururuz. Geriye dönüp baktığımızda gördüğümüz şey ise bizi derinden üzmektedir. Nedeni ise elimizde olan ve bize bahşedilen bu muhteşem hayatı güzel yaşamak uğruna, boşa harcayıp gitmişizdir. Genellikle insanlarda olan şey işte tam anlamıyla budur.

Benim çok genç yaşlarda kendi kişisel gelişimim üzerine çalışmamdaki ana nedenim de, boşa yitip giden bir hayatımın olmaması içindi. Tüm çabalarımın meyvesini vermesi, belki de beklenen bir şeydi ama bu yolculuğumda aldığım sonuçlar beni bambaşka birisi haline getirdi. Artık mükemmel bir dünyada yaşıyorum ve hayatımdaki herşey için fazlasıyla minnettarım. Görünmez parmaklıklar ardındaki hayatım sona erdi ve artık gerçekten özgür birisiyim.

Yaşadığımız hayat her yönüyle mükemmel ama bu sözü belki şuan söylemek çok daha kolay. Geçmiş hayatımda tecrübe ve deneyimlerimin henüz olgunlaşma evresine geçmediği zamanlarda, bu söz sanırım benim için anlamı itibari ile oldukça komik ve yabancı kalırdı. Çünkü o sıralarda deneyimlediğim hayat mükemmellikten çok uzaktı. Şunu çok iyi anlayabiliriz ki, yaşadığımız dünya hem çok mükemmel olabiliyor, hem de mükemmellikten çok uzak olabiliyor. Aslında bu çok güzel bir haber çünkü bu sonuca göre eğer hayatınız henüz mükemmel değil ise belli düşünce ve davranışlarla mükemmel bir hayatınızın olacağını gösteriyor. Siz hangisine sahip olmak istiyorsanız, seçiminizi yaparak ilk adımı atabilirsiniz.

Zamanın tutsaklığı ve illüzyonundan kurtulup anın gücünü keşfettiğinizde, yolculuğunuz boyunca size rehberlik eden bir evren olacak. Tek yapmanız gereken içinizde oluşan duyguları takip etmek. Sihir artık hayatınızı yeniden düzenlemek için kendisini gösterecek ve bu yolculuğun sonunda bambaşka biri olacaksınız. Aslında doğal haliniz olan, özünüze tekrar döneceksiniz. Tüm bunlar kendisine derinden inanç duyan herkes için kolayca elde edilebilecek şeyler. Tabi ki değişim ve dönüşümünüzü tamamladıktan sonra bunu çok daha iyi anlayacaksınız.

Diğer kişisel blog yazılarımıza göz atmak için lütfen tıklayınız.

Paylaşım