Yeni Bir Sayfa Yeni Bir İletişim

Yeni Bir Sayfa Yeni Bir İletişim

Büyüleyici hayat yolculuğunuzda, sizlere yardımcı ve yoldaş olmak benim için inanılmaz bir mutluluk. Çevremde gözlediğim ve yaşadığım olayları, kendi perspektifimden ele alarak, bu kişisel blog kategorim üzerinden sıcak bir sohbet edasında sizlerle paylaşmak istiyorum. Diğer kategorilerimizden farklı olarak, daha kişisel paylaşımlarımın yer alacağı ve farklı deneyimlerimizin aktarılacağı bir bölüm olacak.

İnanılmaz bir yolculuğun parçasıyız ve niyetim sizlere bunu ispat etmek, amacım ise bunun sizlerinde yoğun bir şekilde idrakine ulaşmanız ve yaşamanız. Sınırlılık duygularından arınmış, diğer insanlar ayrımından kurtulmuş ve kendi birliğimizin sevinci ile hayatı karşıladığımız o anın hayali, tüm bu yaptıklarımı yapmama sebep oluyor. Çoğu insanın bilinçsizce şartlanmaların dan kaynaklanan eleştirilerini ve yargılamalarını gayet net bir şekilde anlaya biliyorum ve hoş karşılıyorum. Çünkü inanç değişmesi oldukça zaman alan ve deneyimlerle pekiştirildiğinde biraz daha kolay değişebilen güçlü bir duygudur. Bu zamana kadar birçoğumuzun farklı inanç kalıpları ile yetiştirildiğini var sayarsak, çok farklı deneyimler ve yolculukların bizi beklediği aşikardır. Burada inanç kelimesinden kasıt sadece “dini inanç” olarak algılanmamalı. Kültürel ve sosyal inançlarında tamamını kapsamaktadır.

Her gün yeni bir deneyim ve heyecan yaşamamız gereken güzel şeyler, bizi mutlu ve sağlıklı bir şekilde kuşatan bu coşkunun her kesime ulaşmasını istiyorum. Eğer Kuantum Dünyası’nı takip ediyor ve yayınlanan tüm yazılarını dikkatle okuyorsanız size tavsiyem, o yazıları sadece bir defa okuyup geçmemeniz. Dergi veya gazete okur gibi tek seferlik okuma duygusu ile bakmayın. Okuduğunuz yazıları tekrar tekrar okuyun ve anlattığım şeyleri hayatınıza geçirmeye, uygulamaya çalışın. Bu sizin hayatınız ve siz bir şeyler yapmazsanız kimse sizin için bir şeyler yapmayacak. Ben sadece size gideceğiniz yolu işaret edebilirim. O yolda gitmek sizin işiniz. O yüzden okuduğunuz konuları idrak edene kadar ve içselleştirene kadar tekrar tekrar okuyun. Her okuduğunuzda farklı bir bakış açısı kazanacaksınız.

Hayatımızı değerli ve özel kılmak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız, bunun için yapacağımız en önemli şey ise çevremize sevgi ve mutluluk yaymak. Bu bilgileri edindiğiniz için kendinizi şanslı görebilir ve mutlu olabilirsiniz. En küçük şeylerden bile çookk büyük mutluluklar duyun. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere…

ERCAN KIRDÖK

Diğer Kişisel Blog yazılarımıza göz atmak için lütfen tıklayınız.

Paylaşım